| اسم | 132KV 15m نقل الطاقة الكهربائية الصلب القطب تراجع الساخنة glavanized ل Aferica |
|---|---|
| نوع | 132KV 15M نقل الطاقة الكهربائية القطب الصلب |
| مواد | ASTM 572 درجة 50 مع قوة لا تقل عن 345mpa |
| شكل | مثمّّن |
| ارتفاع | 8-45m |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 110KV Galvanized Transmission Electrical Power Tubular Pole Octagonal / Polygonal Steel Poles |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| اكتب | 66 KV نقل الطاقة الكهربائية المجلفن القطب مثمنة / أقطاب الصلب متعدد الأقطاب مع مختلف Conicity |
|---|---|
| يلحم | AWS D1.1 |
| معيار الجلفنة | ASTM A123 |
| شهادة | ISO 9001 |
| حياة وقت | 50 سنوات |
| اسم | القطب 16 أنبوبي الصلب الكهربائية مع ذراع الصليب لخط النقل |
|---|---|
| التصميم | القطب 16 أنبوبي الصلب الكهربائية مع ذراع الصليب |
| ارتفاع | 06، |
| Thickenss | 4 مم |
| تصميم تحميل | 1280 كجم |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric power transmission line tubular steel pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| warranty time | 15 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy steel |
| type | Metal Steel Electrical Steel Power Pole Metal Power Poles For 10M 33kv Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 69kv 12m Transmission Line Electrical Steel Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |