| اكتب | القطب المستقيم ، القطب الشد ، بدوره القطب |
|---|---|
| دعوى ل | توزيع الكهرباء |
| شكل | conoid ، متعدد هرمي ، عمودي ، مضلع أو مخروطي |
| لحام عادي | AWS D1.1 |
| التسامح | +/- 2٪ |
| اسم | 9m 10m أفريقيا الصلب المجلفن القطب مع 2.75 مم -3 مم سماكة |
|---|---|
| التصميم | 9m 10m أفريقيا الصلب المجلفن القطب مع 2.75 مم -3 مم سماكة |
| ارتفاع | 9 م 10 م |
| Thickenss | 2،75-4 |
| تصميم تحميل | 200 400 650 800dan |
| اسم | 90FT شفة نوع 3 قطاعات القطب الصلب المجلفن القطب Monopole مع القار |
|---|---|
| التصميم | 90FT شفة نوع 3 شرائح |
| ارتفاع | 90FT |
| Thickenss | 6 مم 8 مم |
| تصميم تحميل | 2500dan |
| Height | 10M |
|---|---|
| Pole Shape | 12 sides |
| Minimum yield strength | 345 mpa,or 460mpa |
| Load | 2.5KN or more |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Height | 11.8 m |
|---|---|
| Usage | electrical power tower |
| Minimum yield strength | 345 mpa or 460mpa |
| Load | 50KN |
| Thickness | 6mm wall thickness |
| Product Name | Steel Power Electric Poles |
|---|---|
| Application | Power Distribution |
| Surface treatment | galvanization painting |
| Design | Customized |
| Standard | ISO |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Package | Naked Package |
|---|---|
| Burial Length | 2000mm under the ground |
| Minimum yield strength | 450 mpa |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Q345 |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| اسم العلامة التجارية | MilkyWay |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Joint of the poles | insert mode, innerflange mode, face to face joint mode |
| Suit For | electricity distribution |
| Safety Factor | 1.0-2.0 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |