| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h,30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| اسم المنتج | القطب الطاقة الكهربائية المجلفنة |
|---|---|
| تطبيق | توزيع الطاقة الكهربائية |
| لحام قياسي | AWS D 1.1 |
| سمك الجدار | 1-36mm |
| الوقت WARANTY | 15 سنة |
| Product Name | 27M Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Utility Transmission |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Certificate | ISO |
| Thickness | 6mm |
| Product Name | 18M Class B Type Electrical Power Pole 6mm Thickness |
|---|---|
| Application | Transmission and distribution line |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Certificate | ISO |
| Thickness | 6mm |
| مواد | Q345، Q235 |
|---|---|
| نمط | الجلفنة |
| تصميم الحمل في كجم | 300 ~ 1000 كغالعلامة تطبيقها على 50cm من القطب |
| تورلانس من ديمنستيون | + - 2٪ |
| دعوى ل | توزيع الكهرباء |