| اسم المنتج | الصلب القطب المساعدة |
|---|---|
| تطبيق | خط الترانسفير |
| تصميم | حسب الطلب |
| المعالجة السطحية | الساخن الجلفنة الإنخفاض |
| لحام عادي | AWS D1.1 |
| نوع | القطب المستقيم ، القطب الشد ، بدوره القطب |
|---|---|
| المعالجة السطحية | تراجع الساخنة المجلفن |
| سماكة | 1 مم إلى 30 مم |
| تجميع بصري لإضاءة الإضاءة | IP 65 |
| Torelance من dimenstion | + - 2٪ |
| نوع | القطب المستقيم ، القطب الشد ، بدوره القطب |
|---|---|
| المعالجة السطحية | تراجع الساخنة المجلفن |
| سماكة | 1 مم إلى 30 مم |
| تجميع بصري لإضاءة الإضاءة | IP 65 |
| Torelance من dimenstion | + - 2٪ |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Name | 16m High Mast Steel Utility Pole Electric Power Poles Aluminum Conductor |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| اسم المنتج | الصلب القطب المساعدة |
|---|---|
| تطبيق | قوة عمليّة بثّ |
| المعالجة السطحية | الساخن الجلفنة الإنخفاض |
| أبعاد البعد | + - 2 ٪ |
| لحام عادي | AWS D 1.1 |
| اسم المنتج | أعمدة فولاذية |
|---|---|
| طلب | نقل الطاقة الكهربائية |
| سماكة | 1 مم إلى 36 مم |
| معيار اللحام | AWS D1.1 |
| الجلفنة | الجلفنة بالغمس الساخن |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Galvanization | Hot Dip Galvanization |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |