| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| اسم المنتج | عمود الطاقة الفولاذي |
|---|---|
| تطبيق | خط التوزيع |
| مادة | S500MC |
| الحد الأدنى من قوة الخضوع | 500 ميجا باسكال |
| أقصى قوة شد نهائية | 620 ميجا باسكال |
| قوة | 10KV ~ 550kv |
|---|---|
| تحميل التصميم بالكيلوجرام | 300 ~ 1000 كجم تطبق على 50 سم من الأعلى |
| سماكة | 1 ملم إلى 30 ملم |
| المعالجة السطحية | الساخن الجلفنة الإنخفاض |
| دعوى ل | توزيع الكهرباء |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| اسم المنتج | القطب الصلب الصلب |
|---|---|
| تطبيق | توزيع الطاقة |
| مواد | Gr65 |
| مقاومة الخضوع الدنيا | 460 ميجا باسكال |
| أقصى قوة شد | 620 ميجا باسكال |
| اكتب | مستقيم القطب، الشد القطب، بدوره القطب |
|---|---|
| سماكة | 1mm إلى 30mm |
| قوة | 10KV ~ 550kv |
| تصميم القطب | ضد الزلزال من 8 الصف |
| سرعة | 160km / h، 30m / s |
| اسم المنتج | القطب المنفعة الصلب |
|---|---|
| تطبيق | خط النقل |
| تصميم | حسب الطلب |
| المعالجة السطحية | الجلفنة بالغمس الساخن |
| معيار اللحام | AWS D1.1 |
| type | Single Arm CCTV Steel Pole Electrical Power Pole Factory in china |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Name | Medium Voltage 35M Electrical Pole Steel Utility Pole With Cable |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Name | 10kv-220kv tapered Steel Utility Pole electric power pole for transmission |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |