| معيار الجلفنة | ASTM A 123 |
|---|---|
| المعالجة السطحية | تراجع الساخنة المجلفن |
| تحميل التصميم بالكيلوجرام | 300~1000kg تطبيقها إلى 50 سم من القطب العلوي |
| سرعة الرياح | 160 كم / ساعة ، 30 م / ث |
| دعوى ل | توزيع الكهرباء |
| Type | galvanization |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| type | metal tubular power utility poles Electrical Power Pole for 33kv transmission line steel pole tower |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| type | 240kv transmission line Metal Poles 18m Electrical Power Pole for steel pole tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Product Code | Glanvanized Electric Power Pole |
|---|---|
| Usage | 132kv transmission line |
| Height | 27M to 45M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| type | 18m 33kv transmission line Electrical Power Pole for steel pole tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| type | 33kv 10m Transmission Line Steel Power Pole Electrical Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| مواد | الصلب ، GR65 ، مع قوة الخضوع الدنيا 460mpa |
|---|---|
| طلب | نقل وتوزيع الطاقة الكهربائية |
| المعالجة السطحية | المجلفن بالغمس الساخن ، المجلفن بالغمس الساخن التالي ASTM123 |
| اللون | طلب العميل |
| ارتفاع | من قبل العميل المطلوبة |