| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Safety factor | safety factor for conducting wine |
| Suit for | electricity distribution |
| Length of per section | within 14m once forming without slijoint |
| Power | 10kv~550kv |
| اسم المنتج | القطب الطاقة الكهربائية |
|---|---|
| تطبيق | نقل الطاقة |
| المعالجة السطحية | الجلفنة بالغمس الساخن |
| معيار اللحام | AWS D 1.1 |
| معيار الجلفنة | ASTM A 123 |
| اسم المنتج | 35FT 40Ft تراجع الساخنة المجلفن سعر توزيع الطاقة القطب القطب الصلب الكهربائي |
|---|---|
| التطبيق | توزيع الطاقة الكهربائية |
| معيار اللحام | AWS D 1.1.2 تحديث |
| سمك الحائط | 1-36 ملم |
| وقت الضمان | 15 سنة |
| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Steel Electric Power Poles |
|---|---|
| Application | Electric Power Distribution |
| Surface treatment | galvanization powder coating |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| شكل القطب | مثمن ، Dodecagon ، Hexadecagon |
|---|---|
| ارتفاع | من 25 إلى 75 قدمًا |
| المعالجة السطحية | الجلفنة أو بوتيويم |
| الجهد االكهربى | 10 كيلو فولت - 220 كيلو فولت |
| مظهر خارجي | أنبوبي ، مثلث ، زاوية ، شعرية |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| اسم المنتج | القطب الطاقة الكهربائية |
|---|---|
| المعالجة السطحية | الجلفنة بالغمس الساخن |
| أوقات الحياة | 50 سنة |
| warrenty | 15 سنة |
| معيار الجلفنة | ASTM A123 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |