| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Park Lighting |
| Wind Speed | 33m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Item Name | 35M HDG 400W HPS High Mast Pole Tower Octagonal Shape with Metal Hallide Lighting |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| اسم المنتج | ضوء أعمدة الشوارع |
|---|---|
| لحام عادي | أوس D 1.1 |
| مواد | Q235 |
| الضمان الوقت | 15 سنة |
| ديمنستيون تورلانس | + - 2٪ |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Product Name | High Mast Tower |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Torlance of dimenstion | +-0.02 |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 36 mm |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| اسم المنتج | برج الهوائي الاتصالات السلكية واللاسلكية الصلب وحيد القطب تصميم برج شجرة الصنوبر |
|---|---|
| تطبيق | الاتصالات |
| المعالجة السطحية | الساخن الجلفنة الإنخفاض |
| أبعاد البعد | + - 2 ٪ |
| لحام عادي | AWS D 1.1 |
| اسم المنتج | برج هوائي الاتصالات السلكية واللاسلكية برج أحادي القطب الصلب مصمم على شكل شجرة صنوبر |
|---|---|
| تطبيق | توزيع الاتصالات |
| المعالجة السطحية | الجلفنة بالغمس الساخن |
| البعد | + - 2٪ |
| معيار اللحام | AWS D 1.1 |
| Product Name | 10KV ~ 500KV HDG Electric Steel Tubular Pole for Power Transmission Line |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 12m |
| Voltage | 10KV ~ 500KV |
| Treatment | Galvanization |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| تطبيق | توزيع الكهرباء |
| سماكة | 2.5-10 مم |
| شكل | بوليجون |
| الجلفنة | ASTM A123 ، متوسط coationg لا يقل عن 85um |