| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| قوة | 10KV ~ 550kv |
|---|---|
| عبقري من dimenstion | + -2٪ |
| سماكة | 1 ملم إلى 30 ملم |
| المعالجة السطحية | الساخن الجلفنة الإنخفاض |
| دعوى ل | توزيع الكهرباء |
| النوع | تراجع الساخنة المجلفن Q345 32KV خط نقل الجهد المنخفض احتكار |
|---|---|
| اللحام | AWS D1.1 |
| معيار الجلفنة | ASTM A123 |
| اللون | أي |
| شهادة | ISO 9001 |
| Product Name | high mast light pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| tolerance | +/-2% |
| Lift time | 50 years |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 4w 1.72m Garden Lights New Design Street Light Poles JY-0008A-4W-S2-31W-PIR Garden |
| Color variable | any color |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Application | road,highway,street,square |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Q235 Steel Conical Transmission Steel Tubular Poles With ASTM A123 Galvanization |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 110kv |
| Treatment | Bitumen |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |