| مواد | قوة العائد لا تقل عن 235mpa |
|---|---|
| سرعة | 35M / ثانية |
| أصل مكان | ييشينغ |
| نوع | شفة |
| المصابان السطح | الساخن الجلفنة الإنخفاض |
| مواد | قوة العائد لا تقل عن 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| كفالة | 15 سنة |
| مدى الحياة | 50 سنوات |
| لحام | أوس d1.1 ، معدل تغلغل 100 ٪ |
| المعالجة السطحية | تراجع الجلفنة الساخنة ، طلاء متوسط 85um |
| المعالجة السطحية | انحدار حارّ يغلفن |
|---|---|
| اكتب | القطب المستقيم ، القطب الشد ، بدوره القطب |
| سماكة | 1 مم إلى 30 مم |
| قوة | 10 كيلو فولت ~ 550 كيلو فولت |
| دعوى ل | توزيع الكهرباء |
| Height | 11M |
|---|---|
| Pole material | steel plate |
| Minimum yield strength | 460mpa |
| Usage | electric power transmission line |
| Connection Type | burial or flange type |
| Transmisson Line | 69kv |
|---|---|
| Accessories | Climb,earth rod,insulators |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Standard | AWS D1.1 Welding |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Height | 8m |
|---|---|
| Thickness | 3 mm |
| Minimum yield strength | Q345 345mpa |
| Load | 5 KN |
| Flange Dimension | according to customer's design |