| مواد | S355JR |
|---|---|
| تطبيق | توزيع الكهرباء |
| سماكة | 2.5-10 مم |
| شكل | بوليجون |
| الجلفنة | ASTM A123 ، متوسط coationg لا يقل عن 85um |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Airport Lighting |
| Wind Speed | 33m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 |
| Height | 3-15m |
| Warranty | 15 years |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Material | Q235 |
| Length of per section | Within 14m once forming without slip joint |
| Wall thickness | 3mm |
| اسم المنتج | القطب الصلب المجلفن |
|---|---|
| سرعة الرياح | 30 م / ث |
| معيار اللحام | AWS D 1.1.2 تحديث |
| المواد | Q345 |
| وقت الرفع | 15 سنة |
| اسم المنتج | الصلب القطب المساعدة |
|---|---|
| تطبيق | قوة عمليّة بثّ |
| المعالجة السطحية | الساخن الجلفنة الإنخفاض |
| رفع الوقت | 50 سنوات |
| معيار الجلفنة | ASTM A 123 |
| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Style | hot dip galvanized |
| Standard | ISO9001 |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 15m powder coated High Mast Pole with fixed ladder for park lighting |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |