| مواد | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| طلب | ناقل الحركة |
| اللون | حسب الطلب |
| ارتفاع | 25-40 قدم |
| المعالجة السطحية | الجلفنة بالغمس الساخن |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
|---|---|
| Lamp power | 400w |
| Shape | round |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind Speed | 30m/s |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | telecommunication |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | telecommunication |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| اسم المنتج | ارتفاع الصاري الخفيفة |
|---|---|
| تطبيق | اتصالات |
| سرعة | 160km / ساعة |
| سمك الجلفنة | متوسط لا يقل عن 86μm |
| سماكة | 6mm, 8mm, 10mm |
| اسم المنتج | ارتفاع الصاري الخفيفة |
|---|---|
| تطبيق | اتصالات |
| سرعة | 160km / ساعة |
| سمك الجلفنة | متوسط لا يقل عن 86μm |
| سماكة | 6mm, 8mm, 10mm |
| Product Name | Bitumen 220kv steel pipes Galvanized Steel Pole for overheadline project |
|---|---|
| colar | any |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Bitumen 220kv steel pipes Galvanized Steel Pole for overheadline project |
|---|---|
| Sides | octagonal hexagonal odecagonal |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | 69KV steel pole 25ft Galvanized Steel Pole with cross arm |
|---|---|
| Sides | 12 side |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |