| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| اسم المنتج | القطب الصلب المغلفنة |
|---|---|
| تطبيق | قوة خطّ |
| سماكة | من 1 ملم إلى 36 ملم |
| حياة وقت | 50 سنوات |
| لحام عادي | AWS (جمعية اللحام الأمريكية) D 1.1 |
| اسم المنتج | القطب الصلب الصلب المجلفن |
|---|---|
| تطبيق | قوة خطّ |
| سماكة | 1 مم إلى 36 مم |
| حياة وقت | 50 سنوات |
| لحام عادي | AWS (جمعية اللحام الأمريكية) د 1.1 |
| اسم المنتج | أعمدة فولاذية |
|---|---|
| طلب | نقل الطاقة الكهربائية |
| سماكة | 1 مم إلى 36 مم |
| شهادة | ISO9001 / BV / |
| قدرة الطاقة | من 10 كيلو فولت إلى 220 كيلو فولت |
| اسم المنتج | قطب كهربائي من الفولاذ المعدن |
|---|---|
| التطبيق | خط الطاقة |
| السماكة | 1 ملم إلى 36 ملم |
| التسامح من البعد | + -2٪ |
| حياة | خمسون سنة |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| اسم المنتج | الصلب أعمدة الكهرباء |
|---|---|
| تطبيق | خط نقل الطاقة |
| سماكة | من 1 ملم إلى 36 ملم |
| المعالجة السطحية | انحدار حارّ يغلفن |
| قوة قدرة | 10kV إلى 220kV |
| Height | from 6m to 12m |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |