| Transmisson Line | 69kv |
|---|---|
| Usage | High Voltage Transmission Lines |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Height | 30FT |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Height | 8M |
|---|---|
| Usage | sub stational distribution line |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Standard | Pakistan Standard |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| المعالجة السطحية | الساخن الجلفنة الإنخفاض |
|---|---|
| دعوى ل | توزيع الكهرباء |
| مسرح السطح | المجلفن |
| مواد | قوة العائد لا تقل عن 345mpa ، Gr65 ، S500 |
| الطول | 25ft-90ft ، يمكن تخصيصها |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Name | 500DAN 11.9m Electrical Pole Standard Steel Utility Pole With Cable |
|---|---|
| Welding | AWS D 1.1 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Power | 69KV |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعة | 35M / ثانية |
| أصل مكان | ييشينغ |
| نوع | شفة |
| المصابان السطح | الساخن الجلفنة الإنخفاض |
| مواد | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| سرعة | 35M / ثانية |
| أصل مكان | ييشينغ |
| نوع | دفن |
| المصابان السطح | الساخن الجلفنة الإنخفاض |