| Name | 132 KV transmission poels Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole With Cross Arms |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | 11.8m S500MC Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole 6mm Wall Thickness For Transmission Line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| النوع | 43m قطب خدمة الصلب المغلف بالحر لنقل الكهرباء 10kV-550kV |
|---|---|
| الشكل | مستديرة ، مخروطية |
| شروط الدفع | T / T ، L / C. |
| سمك | 2.5 مم -16 مم |
| السطح انتهى | تراجع الساخنة المجلفن |
| Type | 11.8M Gr65 Hot Dip Galvanization Steel Utility Pole 5mm Wall Thickness For Transmission Line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | Hot Dip Galvanized Metal Utility Poles 3mm Wall Thickness Round / Polygonal Shape |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| اسم المنتج | قطب كهربائي من الفولاذ المعدن |
|---|---|
| طلب | خط السلطة |
| سماكة | 1 ملم إلى 36 ملم |
| التسامح من البعد | + -2٪ |
| حياة | 50 سنة |
| ارتفاع | من 6 م إلى 15 م |
|---|---|
| سرعة الرياح | 160 كيلومتر / الساعة |
| اساسي | ISO9001 |
| معيار اللحام | AWS D1.1 |
| تسامح | +/- 2٪ |
| سرعة | 160km / ساعة |
|---|---|
| التجمع البصري من الإضاءة لاعبا اساسيا | ip 65 |
| شكل | المخروطية، متعدد هرمي، columniform، بولي |
| لحام عادي | AWS D1.1 |
| التسامح | +/- 2٪ |