| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Quality Control | ISO 9001:2008 |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization Bitumen |
| اسم المنتج | أعمدة الكهرباء الصلب |
|---|---|
| تطبيق | نقل الطاقة الكهربائية |
| سماكة | 1 مم إلى 36 مم |
| قوة قدرة | 10kV إلى 220kV |
| المعالجة السطحية | الجلفنة |
| اسم المنتج | أعمدة الكهرباء الفولاذية |
|---|---|
| تطبيق | نقل الطاقة الكهربائية |
| معيار اللحام | AWS D 1.1 |
| شكل | متعدد الأضلاع |
| وقت waranty | 15 سنة |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| اكتب | 50FT الجهد المتوسط عوازل كهربائية متعددة الأضلاع توزيع القطب الصلب |
|---|---|
| شكل | مستديرة ، مخروطية |
| شروط الدفع | T / T ، L / C. |
| سماكة | 2.5 مم -16 مم |
| انتهى السطح | تراجع الساخنة المجلفن |
| اسم المنتج | أعمدة الصلب المجلفن 6.9kv خط الطاقة القطب / أعمدة المرافق الفولاذية لصناعة التعدين |
|---|---|
| ارتفاع | 11.8 م |
| شهادة | ISO 9001 |
| معيار اللحام | AWS D1.1 |
| تسامح | +/- 2٪ |
| Name | High Voltage Tubular Steel Self Supporting Electrical Polygona 50m Steel Utility Pole For Transmission poles |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Surface treatment | Hot Dip Galvanization |
| Name | 50FT Electrical Pole Standard Steel Utility Pole With Aluminum Conductor |
|---|---|
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |