| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization painting |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Power Line |
| Design | Customized |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86um |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization painting |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Power Line |
| Design | Customized |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86um |
| اسم المنتج | القطب الصلب المجلفن |
|---|---|
| تطبيق | خط الترانسفير |
| تصميم | دائرة واحدة |
| المعالجة السطحية | جلفنة بالغمس الساخن ، البيتومين |
| لحام عادي | AWS D1.1 |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| اسم المنتج | طاقة الكهربائية عمود |
|---|---|
| تصميم | تخصيص أو تصميم القياسية |
| التسامح البعد | + - 2٪ |
| الجهد االكهربى | 10KV، 33KV، 69kv، 110KV، 132KV، 220KV، 400KV |
| وظيفة المنتج | قوس الصلب من كابلات خط الكهرباء |
| اسم المنتج | 14M الطاقة الكهربائية القطب |
|---|---|
| نوع الخيالة | دفن |
| ارتفاع | 11m |
| الجهد االكهربى | 10kv إلى 400kv |
| وظيفة | خط نقل |
| Product Code | Glanvanized Electric Power Pole |
|---|---|
| Usage | 132kv transmission line |
| Height | 27M to 45M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m or 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |