| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m or 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| اسم المنتج | 11M الطاقة الكهربائية القطب |
|---|---|
| نوع الخيالة | دفن |
| ارتفاع | 11m |
| الجهد االكهربى | 10kv إلى 400kv |
| وظيفة | خط نقل |
| Product Name | 8M Electric Power Pole |
|---|---|
| Product Type | Burial or flance type |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Power | 110KV |
| Material | Gr65 |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Glavanization standard | ASTM A 123 |
| المواد | غرام65 |
|---|---|
| أصل المكان | ييشينغ |
| النوع | دفن |
| المصابان السطحي | الجلفنة بالغمس الساخن |
| معيار الجلفنة | ASTM A123 |
| مواد | S355JR |
|---|---|
| تطبيق | توزيع الكهرباء |
| سماكة | 2.5-10 مم |
| شكل | بوليجون |
| الجلفنة | ASTM A123 ، متوسط coationg لا يقل عن 85um |
| اسم | 100 قدم شفة نوع 3 أقسام القطب الصلب المجلفن مع درجات التسلق |
|---|---|
| التصميم | 100 قدم شفة نوع 3 أقسام |
| ارتفاع | 100ft في |
| Thickenss | 6 مم 8 مم 10 مم |
| تصميم تحميل | الإجهاد متعدد الاتجاهات |
| اسم | 30.5m شفة نوع القطب الصلب التقليدية الفلبين |
|---|---|
| التصميم | 30.5m شفة نوع الفلبين |
| ارتفاع | 100ft في |
| Thickenss | 10 مم 12 مم 14 مم |
| تصميم تحميل | الإجهاد متعدد الاتجاهات |