| مواد | Q235، Q345، GR65 |
|---|---|
| اللون | أبيض |
| ارتفاع | 20m |
| التسامح | + -2٪ |
| DESIAN | ضد 8 درجة من الزلزال |
| Product Name | 30m outdoor lighting galvanized high mast light pole for football stadium |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Wind speed | 30m/s |
| Wall thickness | 6mm |
| Shape | polygonal |
| اسم المنتج | 30M إضاءة خارجية المجلفن الصاري عالية ضوء القطب لكرة القدم |
|---|---|
| المعالجة السطحية | الجلفنة |
| سرعة | 30M / ثانية |
| سمك الجدار | 6MM |
| شكل | متعدد الأضلاع |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 25.5m-29m High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | ladder |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 30 lights |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Accessories | Lifting system |
| Section Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Light Quantity | 10 -50 lights |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| اسم البند | 25.5m-29m ارتفاع الصاري القطب |
|---|---|
| إكسسوارات | سلم |
| سمك القسم | 6mm, 8mm, 10mm |
| ضوء الكمية | 30 أضواء |
| سطح ينهي | انحدار حارّ يغلفن |
| اسم البند | 25.5m-29m ارتفاع الصاري القطب |
|---|---|
| إكسسوارات | سلم |
| سمك القسم | 6mm, 8mm, 10mm |
| ضوء الكمية | 30 أضواء |
| سطح ينهي | انحدار حارّ يغلفن |
| اسم البند | 25.5 م - 29 م عالية الصاري القطب |
|---|---|
| مستلزمات | سلم |
| سماكة القسم | 6mm, 8mm, 10mm |
| كمية خفيفة | 30 أضواء |
| سطح ينهي | انحدار حارّ يغلفن |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Gr65 steel poles steel tubular pole High Mast Pole for stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |