| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 7m Custom School / Villas Steel Galvanized High Mast Pole With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 8-12m Customized School / Villas Steel High Mast Pole With Drawing 1.0 Safty Facor |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | S235 steel material 5m and 11.8m 3mm thick Street Light Poles With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 30ft Single Arms Q235 Steel High Mast Street Light Poles With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Surface treatment | Hot dip galvanized |
| Light Type | MHL/HPS |
|---|---|
| Product Name | Car Park 12m Lamp Steel Post Parking Lot Light Pole In Public |
| Surface | galvanized high mast pole |
| Voltage | 220v-240v/50hz,110v-130v/60hz |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| مواد | متوسط طلاء لا يقل عن 345 ميجا باسكال |
|---|---|
| أوقات الحياة | 50 سنة |
| اللحام | AWSD1.1 ، معدل الاختراق 100٪ |
| المعالجة السطحية | الجلفنة بالغمس الساخن |
| شكل | مخروطي ، متعدد الأهرامات ، عمودي ، متعدد الأضلاع أو مخروطي |
| مواد | قوة العائد لا تقل عن 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| كفالة | 15 سنة |
| مدى الحياة | 50 سنوات |
| لحام | أوس d1.1 ، معدل تغلغل 100 ٪ |
| المعالجة السطحية | تراجع الجلفنة الساخنة ، طلاء متوسط 85um |
| مواد | 235 |
|---|---|
| تطبيق | توزيع الكهرباء |
| سماكة | 2.5-10 مم |
| شكل | بوليجون |
| الجلفنة | ASTM A123 ، متوسط coationg لا يقل عن 85um |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |