| Product Name | High Mast Poles |
|---|---|
| Application | Studium Lighting |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 8mm |
| اسم المنتج | ضوء الصاري العالي |
|---|---|
| تطبيق | موقف للسيارات الإضاءة |
| سرعة | 30M / ثانية |
| الجلفنة سمك | متوسط 86μm |
| سماكة | 1 مم إلى 30 مم |
| اسم البند | 25.5m-29m ارتفاع الصاري القطب |
|---|---|
| إكسسوارات | سلم |
| سمك القسم | 6mm, 8mm, 10mm |
| ضوء الكمية | 30 أضواء |
| سطح ينهي | انحدار حارّ يغلفن |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Round Power pole 110KV energy High Mast Pole steel metal Material |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | L/L |
| Supply Ability | 9000pcs per week |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza Lighting |
| Surface finish | Depends on the material |
| Wind Speed | 160KM/H |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal,Columniform,polygonal or conical |
| اسم العنصر | القطب السامي المضلع |
|---|---|
| مادة | Q345 |
| ارتفاع | 35 م |
| إستعمال | إضاءة الملعب |
| سطح انتهى | تراجع الساخنة المجلفن |
| Item Name | 30M High Mast Pole |
|---|---|
| Pole Shape | Multisided |
| Light Quantity | 24 lights |
| Light Arrangement | Square |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 30M High Mast Pole |
|---|---|
| Pole Shape | Multisided |
| Light Quantity | 24 lights |
| Light Arrangement | Square |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Product Name | 40m powder coated square High Mast Pole including all lamps for lighting |
|---|---|
| Style | galvanized |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| Type | High strength Anti-corrosion Coating High Mast Pole with 400w HPS lights |
|---|---|
| Wind rating | 120Kph |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| safty Facor | 1.8 |