| Item Name | 30M High Mast Pole |
|---|---|
| Winch Weight | 300kg |
| Light Quantity | 12 lights |
| Usage | Stadium Lighting |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 25M High Mast Pole |
|---|---|
| Pole Shape | Multisided |
| Light Quantity | 6 lights |
| Light Arrangement | Round |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Product Name | Galvanized tapered 30m Q345 High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| Product Name | High Mast Poles |
|---|---|
| Application | Seaport Lighting |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | telecommunication |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Product Name | high mast light pole |
|---|---|
| tolerance | +/-2% |
| type | hot dip galvanized |
| Lift time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Type | 3 Sections Of Poles White Steel High strength Anti-corrosion Coating High Mast Pole |
|---|---|
| Wind rating | 120Kph |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| safty Facor | 1.8 |
| اسم المنتج | ارتفاع الصاري الخفيفة |
|---|---|
| تطبيق | اتصالات |
| سرعة | 160km / ساعة |
| سمك الجلفنة | متوسط لا يقل عن 86μm |
| سماكة | 6mm, 8mm, 10mm |
| مواد | q235 q345 q460 |
|---|---|
| كفالة | 15 سنة |
| مدى الحياة | 50 سنوات |
| لحام | AWS D1.1 |
| المعالجة السطحية | الساخن الجلفنة الإنخفاض |
| مواد | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| warrenty | 15 سنة |
| أوقات الحياة | 50 سنة |
| اللحام | AWS D1.1 |
| المعالجة السطحية | الجلفنة بالغمس الساخن |