| Input Voltage(V) | 380 |
|---|---|
| IP Rating | IP65 |
| Type | 30m Q235 HDG galvanized High Mast Pole with 400w HPS lights |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Input Voltage(V) | 380 |
|---|---|
| IP Rating | IP65 |
| Type | HDG galvanized Power pole High Mast Pole with 400w HPS lanterns |
| Delivery | 20-30 days |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | telecommunication |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s,160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| اسم المنتج | ضوء الصاري العالي |
|---|---|
| تطبيق | اتصالات |
| سرعة | 160km / ساعة |
| الجلفنة سمك | متوسط لا يقل عن 86μm |
| سماكة | 6mm, 8mm, 10mm |
| اسم المنتج | ارتفاع الصاري الخفيفة |
|---|---|
| تطبيق | اتصالات |
| سرعة | 160km / ساعة |
| سمك الجلفنة | متوسط لا يقل عن 86μm |
| سماكة | 6mm, 8mm, 10mm |
| اسم المنتج | ارتفاع الصاري الخفيفة |
|---|---|
| تطبيق | اتصالات |
| سرعة | 160km / ساعة |
| سمك الجلفنة | متوسط لا يقل عن 86μm |
| سماكة | 6mm, 8mm, 10mm |
| Height | from 20m to 50m |
|---|---|
| Suit for | airport, seaport, plaza, stadium, square, highway, street way |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Height | 8m |
|---|---|
| Light Quantity | two to four lights |
| Light Shape | square type |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Pole Shape | Round,octagonal |
| اسم المنتج | ضوء أعمدة الشوارع |
|---|---|
| لحام عادي | أوس D 1.1 |
| مواد | Q235 |
| الضمان الوقت | 15 سنة |
| ديمنستيون تورلانس | + - 2٪ |