| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| التسامح البعد | + - 2٪ |
|---|---|
| مقاومة الرياح | 3-500 كم/ساعة |
| المواد | GR50 GR65 S500 S355 |
| الطول | 9m class5 class6 قطب الطاقة الكهربائية الحرارية الغليان الصلب للتوزيع |
| لحام | يؤكد اللحام مع مستوى اللحام الدولي لـ CWB |
| مادة | Q345 |
|---|---|
| طول | 45 قدم |
| سماكة | 3 مم |
| سرعة الرياح | 30 م / س |
| التجميع البصري لتركيبات الإضاءة | IP65 |
| مواد | Q345 |
|---|---|
| سماكة | 2.75mm |
| لحام | AWS D1.1 |
| اساسي | وكالة الطاقة النووية |
| كفالة | 5 سنوات |
| اسم المنتج | القطب الصلب المجلفن |
|---|---|
| التطبيق | خط النقل |
| التصميم | مخصصة |
| معالجة السطح | الجلفنة بالغمس الساخن |
| معيار اللحام | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |