| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| رقم الموديل | القطب الصلب الكهربائية |
|---|---|
| معيار الجلفنة | NFA91121 |
| مواد | Q345، Q235.GR65 |
| المعالجة السطحية | جلفنة الغمس الساخن (ASTM A123) |
| طول المكون | -25 ملم إلى 75 ملم |
| اسم المنتج | أعمدة الكهرباء المساعدة |
|---|---|
| تطبيق | خط النقل |
| التصميم | حسب الطلب |
| المعالجة السطحية | الجلفنة بالغمس الساخن |
| معيار اللحام | AWS D1.1 |
| Topdiameter | 60 Mm |
|---|---|
| Protective Level | IP65 |
| Voltage | 10-220KV |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Warrently | 15YEARS |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| المعالجة السطحية | انحدار حارّ يغلفن |
|---|---|
| نمط | الجلفنة |
| سماكة | 1mm إلى 30mm |
| قوة | 10KV ~ 550kv |
| توريلانس من ديمنستيون | + - 2٪ |
| Product Name | Galvanized Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25ft-70ft |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| سرعة | 160km / ساعة |
|---|---|
| التجمع البصري لاعبا اساسيا الإضاءة | ip 65 |
| شكل | المخروطية، متعدد هرمي، columniform، بولي |
| لحام عادي | AWS D1.1 |
| التسامح | +/- 2٪ |