| اسم المنتج | القطب الصلب المجلفن |
|---|---|
| التطبيق | خط النقل |
| التصميم | مخصصة |
| المعالجة السطحية | الجلفنة بالغمس الساخن |
| معيار اللحام | AWS D1.1 |
| اكتب | الجلفنة |
|---|---|
| نمط | انحدار حارّ يغلفن |
| لحام عادي | AWS D 1.1 |
| تصميم القطب | ضد زلزال من الدرجة 8 |
| توريل من dimenstion | + - 2 ٪ |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Power Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Galvanization standard | ASTM A123 |
| قوة | 10KV ~ 550kv |
|---|---|
| تحميل التصميم بالكيلوجرام | 300 ~ 1000 كجم تطبق على 50 سم من الأعلى |
| سماكة | 1 ملم إلى 30 ملم |
| المعالجة السطحية | الساخن الجلفنة الإنخفاض |
| دعوى ل | توزيع الكهرباء |
| موك | حاوية واحدة أو عينات |
|---|---|
| شكل | conoid ، متعدد هرمي ، عمودي ، مضلع أو مخروطي |
| قوة | 10KV ~ 550kv |
| السعر الأجل | EXW أو FOB أو CFR أو CIF |
| التسامح | +/- 2٪ |
| ارتفاع | من 6 م إلى 15 م |
|---|---|
| قلم المدقة | انحدار حارّ يغلفن |
| اساسي | ISO9001 |
| لحام عادي | AWS D1.1 |
| تفاوت | +/- 2٪ |
| Type | Galvanized Steel Poles 12m Utility Pole for power distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Tubular Pole with 200mm Length Bitumen |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | High Voltage 115kv Galvanized Steel Tubular Pole Octagonal Shape |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |