| Outreach Type | Single or double outreach |
|---|---|
| Mounted Type | By flange or without flange |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| المواد | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| إصدار الشهادات | ISO BV |
| ارتفاع | 25 قدمًا 30 قدمًا 35 قدمًا |
| سرعة الرياح | 160 كم / ساعة |
| سماكة | 4 مم |
| ارتفاع | من 20 م إلى 50 م |
|---|---|
| قوة | 400 واط - 5000 واط |
| شكل | مخروطي ، متعدد الأهرامات ، عمودي ، بولي |
| معيار اللحام | AWS D1.1 |
| تسامح | +/- 2٪ |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | steel pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| اكتب | القطب الصلب |
|---|---|
| دعوى ل | توزيع الكهرباء |
| شكل | كونويد، متعدد الهرمية، عمودية، متعدد الأضلاع أو مخروطي الشكل |
| لحام عادي | AWS D1.1 |
| التسامح | +/- 2٪ |
| Product Name | Street Light Poles |
|---|---|
| Height | 6M to 15M |
| Light Type | LED or HPS |
| Arm Type | Single or double arm |
| Wall Thickness | 2.5mm to 20mm |
| type | Octagonal Shape Electrical Power Pole Parts With Bitumen Treatment |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Type | straight pole, tensile pole,turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
| Length of per section | within 14m once forming without slip joint |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Plant Depth | 2.3m Underground |
|---|---|
| Topdiameter | 60 Mm |
| Minimum Yield Strength | 460 Mpa |
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Tolerance Of Dimenstion | +-2% |