| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m or 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Type | Burial Type |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m or 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 8m to 27m |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Height | 40ft |
|---|---|
| Plant depth | 1.8m or 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Wind speed | 35m/s |
| Product Name | 11.8M Electric Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 11.8M |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| اسم المنتج | 110kV 25m |
|---|---|
| التصميم | تصميم العملاء |
| الطول | 7m-30m |
| الجهد | 132 كيلو فولت |
| علاج | البيتومين |
| اسم المنتج | 110kV 25m |
|---|---|
| التصميم | تصميم العملاء |
| الطول | 7m-30m |
| الجهد | 132 كيلو فولت |
| علاج | البيتومين |
| تصنيف التيار | 220 كيلو فولت |
|---|---|
| الجهد المقنن | 10KV-138KV |
| ارتفاع ارتفاع | 14m |
| شكل | مخروطية مستديرة مخروطي مثمن مربع مستقيم تخطت أنبوبي متعدد الأضلاع |
| معيار اللحام | AWS D.1.1 |