| ارتفاع | 10 م - 25 م |
|---|---|
| مواد | Gr65 |
| مستلزمات | سلم التسلق |
| لحام عادي | AWS D 1.1 |
| المعالجة السطحية | الجلفنة مسحوق الطلاء القار |
| Class | Class A or B |
|---|---|
| Application | Electric Power Transmission |
| Pole Seal | Steel Top plate welding |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| تصنيف التيار | 3150 أ |
|---|---|
| الجهد المقنن | 110 ك.ف. |
| مقاس | 15 |
| مادة | Q235 Q345 قوة العائد لا تقل عن 235/345MPa |
| المعالجة السطحية | الساخنة الجلفانية |
| Height | 14 M |
|---|---|
| Material | S355JR |
| Accessories | Climbing ladder |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Style | polygonal pole |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 4mm |
| Wind speed | 160km/h |
| Suit for | electricity distribution line |
| اسم المنتج | السلطة أنبوبي الصلب هيكل كهربائي انتقال أعمدة 33kv خط مجموعة برج |
|---|---|
| تصميم | زبون تصميم |
| ارتفاع | 25FT 70FT، |
| الجهد االكهربى | 69KV |
| علاج او معاملة | البيتومين |