| اسم | 70FT الدفن المباشر 2000 كجم الفلبين NGCP عمود كهربائي قياسي |
|---|---|
| ارتفاع | 70 قدم |
| Thickenss | 5mm |
| تصميم تحميل | 2000kg |
| ميناء | دائما شنغهاي |
| اسم المنتج | 40ft تراجع الساخنة المجلفن الصلب مخروطي الطاقة الكهربائية أداة القطب أنبوبي |
|---|---|
| تطبيق | قوة عمليّة بثّ |
| المعالجة السطحية | الساخن الجلفنة الإنخفاض |
| البعد | + - 2٪ |
| لحام عادي | AWS D 1.1 |
| اسم المنتج | 11.8m - 1250dan القطب الكهربائي القطب الصلب المجلفن 14m لخط الكهرباء |
|---|---|
| أوقات الحياة | 25 سنة |
| معيار الجلفنة | ASTM A123 |
| شهادة | ISO 9001 |
| معيار اللحام | AWS D1.1 |
| اسم المنتج | القطب الصلب المجلفن |
|---|---|
| التطبيق | خط النقل |
| التصميم | مخصصة |
| المعالجة السطحية | الجلفنة بالغمس الساخن |
| معيار اللحام | AWS D1.1 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Height | 8M |
|---|---|
| Pole Shape | 16 sides |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Load | 5KN |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Electric Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Name | 69kv Q235 Q345 transmission poels Steel Utility Pole With Cross Arms |
|---|---|
| Thickness | 3mm 4mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |