| اسم المنتج | القطب الصاري عالية |
|---|---|
| تطبيق | إضاءة المطار |
| سماكة | 1 مم إلى 30 مم |
| اساسي | ISO |
| معيار الغافنة | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Light extension | up to 30000㎡ |
| اسم المنتج | القطب الصلب المجلفن |
|---|---|
| مزود الطاقة | الطاقة الشمسية / AC |
| لحام عادي | أوس D 1.1 |
| مواد | Q345 |
| مسامير ربط | التخصيص متاح |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | against 8 grade of earthquake |
| اللون | أبيض فضي |
| Welding | AWS D1.1 |
| اسم البند | 25.5 م - 29 م عالية الصاري القطب |
|---|---|
| مستلزمات | سلم |
| سماكة القسم | 6mm, 8mm, 10mm |
| كمية خفيفة | 30 أضواء |
| سطح ينهي | انحدار حارّ يغلفن |
| اسم البند | 25.5 م - 29 م عالية الصاري القطب |
|---|---|
| مستلزمات | سلم |
| سماكة القسم | 6mm, 8mm, 10mm |
| كمية خفيفة | 30 أضواء |
| سطح ينهي | انحدار حارّ يغلفن |
| Height | 35m |
|---|---|
| Light | 1000w metal halide lamp |
| Headframe | Round or Square |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | Powder Coating |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal round |
| Package | Nude |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| MATRERIAL | Q235، Q345، GR65 |
|---|---|
| الطول | 6M-15M |
| قوة | 10 KV ~ 550 KV |
| تطبيق | برق |
| جو العمل من الإضاءة لاعبا اساسيا | -35 درجة مئوية ~ +45 درجة مئوية |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | stidum lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm |