| اسم المنتج | الصلب أعمدة الكهرباء |
|---|---|
| تطبيق | نقل الطاقة الكهربائية |
| سماكة | من 1 ملم إلى 36 ملم |
| شهادة | ISO9001 / BV / |
| قوة قدرة | 10kV إلى 220kV |
| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Lamp power | 20w-400w |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Wind Speed | 160km/h |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Power Capacity | 220kV |
| Height | 8M |
|---|---|
| Usage | sub stational distribution line |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Standard | Pakistan Standard |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Name | Galvanized Electric Polygona 50m Steel Utility Pole etransmission poles |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | 8-15m NEA Steel Galvanized Surface Poles Steel Utility Pole With Insulator |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| length | 5-25m |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| اسم | 10kv-220kv مدبب 15m و 17m الصلب القطب المساعدة القطب الكهربائي الطاقة لنقل |
|---|---|
| اكتب | الجولة، مخروطي |
| مواد | Q235، Q345، Gr65 |
| سماكة | 2.5MM-16MM |
| سطح ينهي | انحدار حارّ يغلفن |
| Name | 10kv-220kv tapered 15m and 17m Steel Utility Pole electric power pole for transmission |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| النوع | عمود المرافق 45FT 50FT HT من النوع NGCP لمورد معتمد من الفلبين |
|---|---|
| الأسلوب | الجلفنة |
| سرعة الرياح | 160 كم / ساعة ، 30 م / ث |
| عذاب البعد | + - 2٪ |
| دعوى ل | توزيع الكهرباء |