| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electriccity distribution |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| اكتب | 45FT 50FT HT Type NGCP قطب المنفعة للمورد المعتمد من الفلبين |
|---|---|
| أسلوب | الجلفنة |
| سرعة | 160 كم / ساعة ، 30 م / ث |
| عصف الليمون | + - 2 ٪ |
| دعوى ل | توزيع الكهرباء |
| Height | 12m |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized powder paiting |
| Thickness | 3mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| الطول | من 6 م إلى 15 م |
|---|---|
| الأسلوب | تراجع الساخنة المجلفن |
| المعيار | ISO9001 |
| معيار اللحام | AWS D1.1 |
| التسامح | +/- 2٪ |
| Tolerance Of Dimension | +- 2% |
|---|---|
| Wind Resistance | 3-500km/h |
| Material | 25-90ft galvanized Utility pole steel electric pole |
| Height | 65FT 70FT 75FT 80FT |
| Welding | Welding confirms with international welding standard of CWB |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| نمط | الجلفنة |
|---|---|
| المعالجة السطحية | انحدار حارّ يغلفن |
| سماكة | 1mm إلى 30mm |
| تصميم القطب | ضد الزلزال من 8 الصف |
| توريلانس من ديمنستيون | + - 2٪ |
| اسم المنتج | القطب الصلب المجلفن |
|---|---|
| التطبيق | خط التوزيع |
| التصميم | مخصصة |
| المعالجة السطحية | طلاء الجلفنة بالغمس الساخن |
| معيار اللحام | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |